Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції

SAGA Rent

Обрати комерційне приміщення у SAN FRANCISCO Creative House та втілити мрії про власний бізнес? Легко! Ми запустили SAGA Rent — нову послугу для власників та орендарів комерційної нерухомості у нашому житловому комплексі.

Відтепер вам не потрібно шукати клієнтів для здачі приміщення — ми візьмемо цю опцію на себе та підберемо орендаря, який забезпечить вам стабільний пасивний дохід. А якщо ви розглядаєте нерухомість в оренду — запропонуємо приміщення з площею, плануванням та розташуванням, яке максимально відповідатиме потребам вашої компанії. Також серед переваг — це відсутність комісії за підбір комерційної нерухомості.

Послуга SAGA Rent працює за win-win принципом. Ми зацікавлені в тому, щоб у нашому будинку з’являлися якісні об’єкти інфраструктури, які будуть користуватися попитом серед мешканців SAN FRANCISCO Creative House та приноситимуть високий дохід своїм власникам.

Якщо ви серед тих, придбав комерційне приміщення у SAN FRANCISCO Creative House, або тільки розглядає його локацію для роботи своєї компанії, звертайтеся до нашого менеджеру.

Телефонуйте за номером (044) 290 36 19. Ми запропонуємо вам найкращий варіант для інвестицій та ознайомимо з комерційною нерухомістю в інших проєктах нашої компанії.

SAGA Rent в інших проєктах
close
Замовити дзвінок
Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом
Данне поле обов′язкове для заповнення
Невірний формат номеру

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

close
Ваше повідомлення успішно відправлено
Замовити дзвінок
Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 19:00

СБ-ВС: 10:00 - 17:00

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.