Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
28 лютого 2019 11:53

У SAN FRANCISCO Creative House працюватиме ПроКредит Банк

Ділитися гарними новинами — наше найулюбленіше. Особливо, коли йдеться про компанії, які обрали SAN FRANCISCO Creative House для свого нового офісу. Ми раді повідомити, що у жилому комплексі працюватиме ПроКредит Банк. Тепер, щоб оплатити рахунки, оформити банківську картку чи зняти гроші в банкоматі, знадобиться всього декілька хвилин — відділення знаходитиметься безпосередньо у будинку.

Відкриття банку також стане зручним для компаній, які обрали комерційні приміщення у SAN FRANCISCO Creative House. ПроКредит Банк спеціалізується на кредитуванні та обслуговуванні середнього бізнесу й агробізнесу, а також є одним з найнадійніших і стабільних банків для вкладників в Україні. Його акціонерами є материнська компанія для глобальної групи ПроКредит банків ПроКредит Холдинг  і Німецький державний банк розвитку KfW. Це провідні фінансові організації у Франкфурт-на-Майні, орієнтовані на розвиток бізнесу та економіки в Європі та світі. Крім підтримки акціонерів, додатковою гарантією стабільності ПроКредит Банку є співпраця з незалежним міжнародним рейтинговим агентством FitchRatings (Лондон, Великобританія) та контроль Федерального управління фінансового нагляду Німеччини BaFin.

Крім основних банківських функції, у ПроКредит Банк буде організована 24/7 Zones — цілодобовий доступ до найнеобхідніших послуг клієнтів.  Навіть якщо відділення закрито, мешканці можуть отримати готівку, здійснити грошові перекази, змінити PIN-код на своїй картці тощо.

Надійність і висока якість сервісу — переваги банку, які зможуть оцінити не тільки мешканці житлового комплексу. Ми враховуємо особливості інфраструктури району та залучаємо компанії, які користуватимуться великим попитом серед містян, які живуть поруч з SAN FRANCISCO Creative House.

arrowПовернутися до новин
close
Замовити дзвінок
Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом
Данне поле обов′язкове для заповнення
Невірний формат номеру
close
Ваше повідомлення успішно відправлено
Замовити дзвінок
Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 19:00

СБ-ВС: 10:00 - 17:00