Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
26 листопада 2018 11:41

Суд підтвердив законність будівництва SAN FRANCISCO Creative House

15 листопада Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов замовника будівництва ЖК SAN FRANCISCO Creative House – ТОВ «Кармен-Трейдінг» до Державної архітектурно-будівельної інспекції України (далі – ДАБІ). Суд визнав протиправним Наказ ДАБІ від 6 липня 2018 року про анулювання дозволу на проведення будівельних робіт у SAN FRANCISCO Creative House.

 

“Висновки відповідача, покладені в основу прийняття спірних приписів, рішення та наказу є помилковими, отже такі акти не відповідають критеріям, закріпленим частиною другою статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідно, є протиправними та підлягають скасуванню”, – зазначається в рішенні суду.

 

Таким чином, рішення суду підтверджує, що санкції, застосовані ДАБІ за результатами проведеної перевірки об`єкта, є незаконними. Будівництво житлового комплексу відповідає вимогам законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм і стандартів. Найближчим часом дозвіл на виконання будівельних робіт буде відновлено на офіційному сайті ДАБІ.

arrowПовернутися до новин
close
Замовити дзвінок
Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом
Данне поле обов′язкове для заповнення
Невірний формат номеру
close
Ваше повідомлення успішно відправлено
Замовити дзвінок
Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 19:00

СБ-ВС: 10:00 - 17:00