Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
Правила перепланування квартир в SAN FRANCISCO Creative House
11 липня 2019 15:27

Правила перепланування квартир в SAN FRANCISCO Creative House

Щодня до нас надходить безліч питань про перепланування квартир у SAN FRANCISCO Creative House. Чи можна замовити новий проект житла? Як саме здійснюється ця процедура? Скільки коштуватиме перенесення міжкімнатних перегородок та на якому етапі можна це робити? Спеціально для майбутніх мешканців ми підготували відповіді на найактуальніші питання про перепланування у нашому комплексі.

 

Як замовити перепланування?

Ви купили квартиру у SAN FRANCISCO Creative House та хочете змінити розташування кімнат. Перший крок для цього — звернутися до фахівців відділу сервісу за телефоном (044) 494 04 00. Менеджер запросить вас до нашого офісу, аби разом з архітектором обговорити ваші побажання щодо перенесення міжкімнатних перегородок. Після цього ми підготуємо новий ескіз помешкання та узгодимо його з вами. План квартири також обов’язково перевіряють менеджер проекту та головний архітектор. Якщо перепланування не суперечить будівельним нормам і правилам, ми вносимо зміни до робочої документації та розпочинаємо кладку стін у вашій оселі.

 

Коли краще замовити перепланування?

Аби уникнути додаткових витрат під час ремонту, ми радимо робити перепланування на етапі будівництва — до введення вашої секції в експлуатацію. 

Якщо ви звернулися до відділу сервісу не менш, ніж за 30 днів до початку кладочних робіт на поверсі, зведення стін у вашій квартирі буде безкоштовним. Ви платите лише за розробку проекту помешкання. 

Якщо у вашій квартирі вже є стіни, вам потрібно оплатити і проектні, і будівельно-монтажні роботи — демонтаж вже збудованих і кладку нових міжкімнатних перегородок. 

 

Скільки коштує перепланування квартири?

Вартість залежатиме від кількості будівельних матеріалів, об’єму та складності робіт. Ми складаємо кошторис і погоджуємо його з вами. Тільки після цього ви вносите оплату за перепланування.

 

Чи є обмеження у переплануванні квартир?

 

Ми завжди підтримуємо ідею комфортного проживання, але для нас комфорт, перш за все, асоціюється з безпекою мешканців. При розробці нового проекту квартири ми чітко слідуємо регламенту та дотримуємося будівельних норм і стандартів. При обговоренні змін у переплануванні ми можемо не погодити наступні пункті:

 

  • перепланування існуючих конструкцій — їхнє порушення негативно впливає на безпеку експлуатації будівлі,
  • зміна розміру, положення та кольору вікон — заміна одного з елементів фасаду погіршує архітектурну концепцію комплексу,
  • скління балконів, лоджій, терас — порушує архітектурну цілісність будинку та суперечить Державним будівельним нормам,
  • збільшення чи зменшення санвузлів — “мокрі точки” можуть впливати на нижні або верхні житлові поверхи,
  • знесення вентиляційних блоків і перенесення інженерних комунікацій — також позначаються на якості будівлі.

 

Більш детальну інформацію про перепланування ви можете дізнатись у відділі сервісу за телефоном (044) 494 04 00. Менеджери працюють з понеділка по п`ятницю з 10.00 до 18.00. Ви також можете надіслати лист на електронну пошту service@saga-development.com.ua.

Обрати квартиру

arrowПовернутися до новин
close
Замовити дзвінок
Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом
Данне поле обов′язкове для заповнення
Невірний формат номеру
close
Ваше повідомлення успішно відправлено
Замовити дзвінок
Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 19:00

СБ-ВС: 10:00 - 17:00