Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
12 березня 2019 13:11

Апеляційний суд підтвердив законність будівництва SAN FRANCISCO Creative House

25 лютого відбулося засідання Шостого апеляційного адміністративного суду у справі законності будівництва ЖК SAN FRANCISCO Creative House. Колегія суддів залишила чинним рішення суду першої інстанції та відхилила апеляційну скаргу Державної архітектурно-будівельної інспекції України (далі — ДАБІ).

 

«Колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, що невиконання контролюючим органом законодавчо встановлених вимог щодо змісту, форми, обґрунтованості та вмотивованості акта індивідуальної дії призводить до його протиправності»,   — зазначається в постанові суду.

 

Нагадаємо, після розгляду справи за позовом замовника будівництва ЖК SAN FRANCISCO Creative House — ТОВ «Кармен-Трейдінг» Окружний суд визнав протиправним Наказ про анулювання дозволу на проведення будівельних робіт. ДАБІ подав апеляційну скаргу, але суд не знайшов законних підстав для схвалення позову.

 

Таким чином, будівництво ЖК SAN FRANCISCO Creative House відбувається з дотриманням будівельних і законодавчих норм у сфері містобудівної діяльності. Відповідно до рішення суду, дозвіл на виконання будівельних робіт має бути відновлено на офіційному сайті ДАБІ.

 

Переглянути рішення Апеляційного адміністративного суду можна за посиланням.

arrowПовернутися до новин
close
Замовити дзвінок
Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом
Данне поле обов′язкове для заповнення
Невірний формат номеру
close
Ваше повідомлення успішно відправлено
Замовити дзвінок
Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 19:00

СБ-ВС: 10:00 - 17:00