Акційні пропозиції

Забудовник

Створення всеосяжного комфорту починається з загального бачення, продовжується ретельним плануванням і фіналізується високоякісним втіленням. SAGA DEVELOPMENT професійно реалізує усі ці етапи, створюючи гармонійний простір для життя, який сповнює щастям усіх його мешканців.

СТРАТЕГІЧНЕ БАЧЕННЯ кожного з проектів базується на поєднанні креативного підходу із найсучаснішим досвідом передових міст світу.

ПРОДУМАНЕ ПЛАНУВАННЯ здійснюється завдяки використанню потенціалу найкращих архітекторів та фахівців з міського розвитку.

ВИСОКОЯКІСНА РЕАЛІЗАЦІЯ проектів стає результатом поєднання зусиль надійних забудовників, які володіють багаторічним досвідом.

Усе це дозволяє SAGA DEVELOPMENT створювати житлові комплекси та житлові райони, які вигідно відрізняються від інших та змінюють ландшафт нашого рідного міста на краще, сповнюючи його новими сенсами, новими архітектурними символами та новою якістю життя.

Проекти цього забудовника
Будівництво ЖК «SAN FRANCISCO Creative House» здійснюється з дотриманням усіх норм та вимог чинного законодавства України у галузі будівництва та на підставі всієї необхідної дозвільної документації
переглянути дозвільну документацію
close
зв′язок
Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом
Данне поле обов′язкове для заповнення
Невірний формат номеру
close
Ваше повідомлення успішно відправлено
зв′язок
Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 19:00

СБ-ВС: 10:00 - 17:00

МИ МОЖЕМО передзвонимо у зручних ДЛЯ ВАС ЧАС