Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції

Девелопер

Створення всеосяжного комфорту починається з загального бачення, продовжується ретельним плануванням і фіналізується високоякісним втіленням. SAGA DEVELOPMENT професійно реалізує усі ці етапи, створюючи гармонійний простір для життя, який сповнює щастям усіх його мешканців.

СТРАТЕГІЧНЕ БАЧЕННЯ кожного з проєктів базується на поєднанні креативного підходу із найсучаснішим досвідом передових міст світу.

ПРОДУМАНЕ ПЛАНУВАННЯ здійснюється завдяки використанню потенціалу найкращих архітекторів та фахівців з міського розвитку.

ВИСОКОЯКІСНА РЕАЛІЗАЦІЯ проєктів стає результатом поєднання зусиль надійних забудовників, які володіють багаторічним досвідом.

Усе це дозволяє SAGA DEVELOPMENT створювати житлові комплекси та житлові райони, які вигідно відрізняються від інших та змінюють ландшафт нашого рідного міста на краще, сповнюючи його новими сенсами, новими архітектурними символами та новою якістю життя.

Проєкти цього забудовника
Будівництво ЖК «SAN FRANCISCO Creative House» здійснюється з дотриманням усіх норм та вимог чинного законодавства України у галузі будівництва та на підставі всієї необхідної дозвільної документації
переглянути дозвільну документацію
close
Замовити дзвінок
Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом
Данне поле обов′язкове для заповнення
Невірний формат номеру

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

close
Ваше повідомлення успішно відправлено
Замовити дзвінок
Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 19:00

СБ-ВС: 10:00 - 17:00

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.