Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції

Кредитування

Ніщо не має ставати на заваді вашим планам купити квартиру. У ЖК SAN FRANCISCO Creative House для цього діють зручні умови кредитування від наших банків-партнерів — Глобус і ПРАВЕКС БАНКУ. Зрозумілі умови виплат, прийнятна сума першого внеску, обов’язкове страхування та індивідуальний підхід до клієнтів — кожна з іпотечних програм зацікавить своїми перевагами та наблизить вас до омріяного переїзду.

Обираючи квартиру в нашому будинку, ви можете бути впевнені в надійності своїх інвестицій. Перш ніж кредитувати нерухомість у житловому комплексі, кожен з банків ретельно перевіряє забудовника, вивчає його репутацію, переглядає наявність дозвільних документів на будівництво та тільки після цих обов’язкових процедур акредитує компанію.

Кредит від Глобус банку з першим внеском від 20%

Ще влітку 2018 року SAN FRANCISCO Creative House отримав акредитацію від Глобус банку, тож кожен інвестор може придбати квартиру у кредит на особливо вигідних умовах:

  • перший внесок — від 20%,
  • мінімальна відсоткова ставка складає 5,9% річних,
  • строк виплат до 20 років.
Умови розраховуються індивідуально для кожної квартири.

Два варіанти кредитування від ПРАВЕКС БАНКУ

Для інвесторів SAN FRANCISCO Creative House ПРАВЕКС БАНК розробив Європейську програму та пропонує два типи іпотечного кредитування — без застави та під заставу депозиту. Якщо ви маєте накопичення у гривні, але для купівлі квартири вам не вистачає певної суми, обирайте варіант без застави. У ПРАВЕКС БАНК ви можете взяти позику до 1 мільйону гривень без щомісячної комісії та строком до 5 років. Деталі умов:

  • відсоткова ставка — від 18,99%
  • разова комісія — 0%,
  • страхування клієнтів — від 4,99%.
Умови розраховуються індивідуально для кожної квартири.

Кредит під заставу депозиту підійде інвесторам, які мають накопичення у валюті та хочуть їх примножити. Максимальна сума позики складає 15 мільйонів, а строк виплат — 5 років. Ви також можете скористатися кредитом на 1 рік — на цей терміну у банку діють особливо вигідні умови.

продовж 11 місяців ви сплачуєте відсоток за позикою, а 12-м платежем погашаєте всю суму. Зробити це можна за рахунок зняття депозиту та конвертації валюти за більш вигідним курсом. Деталі умов:

  • відсоткова ставка — від 14%,
  • максимальна сума кредиту — до 15 мільйонів гривень,
  • строк виплат до 5 років.
Кожен клієнт ПРАВЕКС БАНКУ застрахований компанією “АRX”.

За детальною інформацією щодо купівлі квартири у кредит звертайтеся до відділу продажу ЖК SAN FRANCISCO Creative House. За чашкою смачної кави наші менеджери пояснять умови іпотечних програм і зроблять для вас попередній розрахунок щомісячних виплат за кредитом. Чекаємо на вас за адресою: проспект Перемоги, 67.

Замовити дзвінок Обрати квартиру
close
Замовити дзвінок
Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом
Данне поле обов′язкове для заповнення
Невірний формат номеру
close
Ваше повідомлення успішно відправлено
Замовити дзвінок
Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 19:00

СБ-ВС: 10:00 - 17:00