Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції

Кредитування

Ніщо не має ставати на заваді вашим планам купити квартиру. У ЖК SAN FRANCISCO Creative House для цього діють зручні умови кредитування від нашого банку-партнера - Глобус банку. Зрозумілі умови виплат, прийнятна сума першого внеску, обов’язкове страхування та індивідуальний підхід до клієнтів — кожна з іпотечних програм зацікавить своїми перевагами та наблизить вас до омріяного переїзду.

Обираючи квартиру в нашому будинку, ви можете бути впевнені в надійності своїх інвестицій. Перш ніж кредитувати нерухомість у житловому комплексі, кожен з банків ретельно перевіряє забудовника, вивчає його репутацію, переглядає наявність дозвільних документів на будівництво та тільки після цих обов’язкових процедур акредитує компанію.

Кредит від Глобус банку з першим внеском від 20%

Ще влітку 2018 року SAN FRANCISCO Creative House отримав акредитацію від Глобус банку, тож кожен інвестор може придбати квартиру у кредит на особливо вигідних умовах:

  • перший внесок — від 20%,
  • мінімальна відсоткова ставка складає 2,9% річних,
  • строк виплат до 20 років.
Умови розраховуються індивідуально для кожної квартири.

За детальною інформацією щодо купівлі квартири у кредит звертайтеся до відділу продажу ЖК SAN FRANCISCO Creative House. За чашкою смачної кави наші менеджери пояснять умови іпотечних програм і зроблять для вас попередній розрахунок щомісячних виплат за кредитом. Чекаємо на вас за адресою: проспект Перемоги, 67.

Замовити дзвінок Обрати квартиру
close
Замовити дзвінок
Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом
Данне поле обов′язкове для заповнення
Невірний формат номеру

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

close
Ваше повідомлення успішно відправлено
Замовити дзвінок
Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 19:00

СБ-ВС: 10:00 - 17:00

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.